Assetto Corsa İncelemesi

1
Assetto Corsa
Assetto Corsa İncelemesi

Merhabalar, bugünkü incelememizde yarış oyunu olan Assetto Corsa var. Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Kunos Simulazioni tarafından 19 Aralık 2014 tarihinde oyun dünyasına katıldı. Oyuna 11,787 kişi tarafından Çok Olumlu incelemesi yapılmıştır. Oyun 301 puanla 8.4 kullanıcı puanı almıştır. Ayrıca oyun ‘#19 Best PC Game of 2014‘ , ‘#57 Most Discussed PC Game of 2014‘ ve ‘#46 Most Shared PC Game of 2014‘ sıralamalarında yer almıştır.

  • Tek ve Çevrimiçi Çok Oyunculu oynanılıyor.
  • 709 adet Steam başarımı içeriyor.
  • Kısmi Kumanda Desteği mevcut.
  • Bölüm düzenleyicisi içerir.
  • Türkçe dil desteklemiyor.
  • 11 adet indirilebilir içerik (DLC) bulunuyor.

Oyunun sistem gereksinimlerine gelirsek Nvidia GTX 460 ve üzeri ekran kartına sahip olan bilgisayarlarımızda oyunu donmadan düşük ayarlarda oynayabiliriz. Bilgisayarımızda sadece 15 GB bir alan kaplıyor.

Steam‘ın yapmış olduğu günlük fırsatlar sayesinde oyunu Pazartesi günü saat 10:00 a kadar %50 indirimli fiyatıyla alabilirsiniz.

Assetto Corsa Hakkında

Muhteşem üst düzey grafikleri ve gerçekçi grafikleriyle bize gerçek bir araba sürüyormuş gibi hissettiren bir yarış oyunu. Ünlü araba markalarında bulunduğu bu yarış oyunun arkadaşlarımızla beraber oynayabiliriz. Ayrıca oyunda bulunan direksiyon desteği sayesinde oyunun zevkini 2 katına çıkarabiliriz. Modlayabilme özelliği sayesinde oyuna yeni araçlar ve yeni haritalar ekleyebiliyoruz.


Assetto Corsa Tanıtım Videosu

Assetto Corsa Oyununa Ait Görüntüler

Assetto Corsa oyununa ait görüntü 1

Assetto Corsa oyununa ait görüntü 2

Assetto Corsa oyununa ait görüntü 3

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here