Invisible, Inc. İncelemesi

0
Invisible, Inc.
Invisible, Inc. İncelemesi

Merhalabar, bugünkü incelememizde bağımsız yapımcı oyunu olan Invisible, Inc. var. Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Klei Entertainment tarafından 12 Mayıs 2015 tarihinde oyun dünyasına katıldı. Oyuna 2,879 kişi tarafından Çok Olumlu incelemesi yapılmış. Oyun 156 puanla 8.0 kullanıcı puanı almıştır. Ayrıca oyun ‘#37 Best PC Game of 2015’ , ‘#76 Most Discussed PC Game of 2015’ ve ‘#96 Most Shared PC Game of 2015’ sıralamalarında yer almıştır.

  • Tek oyunculu oynanılıyor.
  • 23 adet Steam başarımı içeriyor.
  • Steam Koleksiyon Kartları bulunuyor.
  • Steam Cloud desteği bulunuyor.
  • Türkçe dil desteklemiyor.
  • 2 adet indirebilir içerik (DLC) bulunuyor.

Oyunun sistem gereksinimlerine gelirsek NVIDIA GeForce 8600 GT ekran kartına ve üzerine sahip olanlar oyunu orta ayarlarda donmadan oynayabilirler. Bilgisayarımızda sadece 2 GB alan kaplıyor.

Steam‘ın yapmış olduğu günlük fırsatlar sayesinde oyunu Salı günü saat 10:00’a kadar 31,00 TL yerine %75 indirimli fiyatıyla 7,75 TL‘ye alabilirsiniz.

Invisible, Inc. Hakkında

Gitgide zorlanan görevlerden oluşan, karakterlerimizin yeteneklerini güçlendirebildiğimiz bir strateji oyunu. Ekip arkadaşlarınız ile birlikte güvenlikleri etkisiz hale getirip kameralardan uzak yakalanmadan görevleri bitirmemiz gerekiyor. Eğer yakalanırsak görevi tekrar yapmamız gerekecek. Dikkatli olmanız ve uygun adımlar atmanız gerekiyor.


Invisible, Inc. Tanıtım Videosu

Invisible, Inc. Oyununa Ait Görüntüler

Invisible, Inc. oyununa ait görüntü 1

Invisible, Inc. oyununa ait görüntü 2

Invisible, Inc. oyununa ait görüntü 3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here