Men of War: Assault Squad 2 İncelemesi

0
Men of War: Assault Squad 2 İncelemesi

Merhabalar, bugünkü oyun incelememizde strateji türü olan Men of War: Assault Squad 2 oyunu var. Oyun geliştiricisi Digitalmindsoft , yayıncısı 1C Company tarafından 15 Mayıs 2014 tarihinde oyun dünyasına katıldı. Oyuna 8,310 kişi tarafından Çok Olumlu incelemesi yapılmış. Oyun 110 puanla 6.2 kullanıcı puanı almış. Ayrıca oyun #88 Most Discussed PC game of 2014 ve #70 Most Shared PC Game of 2014 sıralamalarında yer almıştır.

Oyun tek ve çok oyunculu oynanılabiliyor. 490 adet Steam başarımı bulunuyor. Steam koleksiyon kartları da bulunuyor , bu kartlar ile ister Steam levelinizi yükseltebilir ister kartları pazarda satıp Steam bakiyesi kazanabilirsiniz. Ayrıca Steam Cloud desteği ile oyunda kaldığınız yeri Steam’a kaydedebilir daha sonra dilediğiniz zaman indirip kaldığınız yardın başlayabilmenizi sağlıyor.

Oyun maalesef Türkçe dil desteği desteklemiyor. Fakat bazı oyunların internette Türkçe yamasını bulmak mevcut. Eğer İngilizce seviyenize güveniyorsanız oyunu İngilizce seslendirme ve arayüz olarak oynayabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimlerine bakılırsa 4 GB Ram ve üzeri sistemlerde kasmadan oynanılabilir. Bilgisayarımızda 6 GB alan kaplıyor.

Men of War: Assault Squad 2 oyuncular tarafından oldukça beğenilmiş. Oyuna ait 3 tane indirilebilir içerik (DLC) bulunuyor. Steam’ın yaptığı günlük fırsatlar sayesinde bu oyunu Salı günü saat 10:00’a kadar %75 indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz. Oyuna bir göz atmanızı öneririz.

Men of War: Assault Squad 2 Hakkında

Japonya, Almanya ve daha fazla haritalarda 200’den fazla araçla 40 kişilik takımımızla rakiplerimize karşı savaşıyoruz. Çok oyunculu da 65 harita bulunuyor. Çok dikkatli olmalıyız çünkü düşmanlarımız uçaklarla bizi bombalıyor, içimize casus sızıp kötü işler yapabiliyor. Bu yüzden takımımızla irtibarı koparmadan ve işbirliği yaparak düşmanlarımızı yok etmeliyiz.

Men of War: Assault Squad 2 Tanıtım Videosu

Men of War: Assault Squad 2 Oyununa Ait Görüntüler

Men of War Assault Squad 2 oyununa ait görüntü 1

Men of War Assault Squad 2 oyununa ait görüntü 2

Men of War Assault Squad 2 oyununa ait görüntü 3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here