Overcooked İncelemesi

0
Overcooked
Overcooked İncelemesi

Merhabalar, bugünkü incelememizde aksiyon türü olan Overcooked oyunu var. Oyun geliştiricisi Ghost Town Games Ltd. , yayıncısı Team17 Digital Ltd tarafından 3 Ağustos 2016 tarihinde oyun dünyasına katıldı. Oyuna 3,833 kişi tarafından Çok Olumlu incelemesi yapılmış. Oyun 44 puanla 8.1 kullanıcı puanı almış. Ayrıca oyun #67 Best PC Game of 2016 sıralamasında yer almıştır.

Oyun tek ve çok oyunculu oynanılıyor. 12 adet Steam başarımı bulunuyor. Oyun kumandası desteği sayesinde konsolumuza oyun kolu takarak oynayabilmemizi sağlıyor. Steam koleksiyon kartları sayesinde ister Steam leveli atlayabiliriz ister kartları pazarda satabiliyoruz. Ayrıca Steam Cloud sayesinde oyunda kaldığınız bölümü Steam’a kaydedip daha sonra dilediğiniz zaman indirip kaldığınız bölümünden başlayabilmenizi sağlıyor.

Oyun maalesef Türkçe dil desteği desteklemiyor. Bazı oyunların internette Türkçe yamasını bulmak mevcut. Eğer İngilizce seviyenize güveniyorsanız oyunu İngilizce olarak oynayabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimlerine bakarsak oyunu kasmadan oynayabilmek bilgisayarınızda  2 GB Ram bulunması yeterli. Bilgisayarımızda 750 MB yer kaplıyor.

Overcooked oyunu oyuncular tarafından pek beğenilmişe benziyor. Oyuna ait 1 tane indirilebilir içerik (DLC) bulunuyor. Steam’ın yaptığı günlük indirimler sayesinde oyun şu anda %66 indirimle Steam üzerinden satılıyor. Oyuna 39,00 TL yerine Pazartesi gününe kadar 13,26 TL’ye satın alabilirsiniz. Oyuna bir göz atmanızı öneririz.

Overcooked Hakkında

1-4 kişilik oynanılan bu oyunda biz ve yanımızdaki şeflerle birlikte yemek hazırlarken bizleri oldukça zor şartlar altına sokacak doğa olayları gerçekleşecek. Siparişleri ve müşterileri geciktirmemek için oldukça dikkatli ve güzel yemekler yapmalıyız. Çok seri olmamız gerekiyor.


Overcooked Tanıtım Videosu

Overcooked Oyununa Ait Görüntüler

Overcooked oyununa ait görüntü 1

Overcooked oyununa ait görüntü 2

Overcooked oyununa ait görüntü 3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here